_ZAKOŃCZONE – Zakładamy e-Sklep

ZAKOŃCZONE – Zakładamy e-Sklep

Przyjdź na szkolenie i załóż swój e-sklep, galerię, blog ekspercki.
Kiedy: 25. listopada 2017 roku g. 10-16;

Prowadzisz działalność w branży kreatywnej? Zawodowo? Hobbystycznie? Tworzysz, kolekcjonujesz, zbierasz? Chcesz już pochwalić się swoimi dokonaniami przed światem i czujesz a nawet wiesz, że jednak samo konto na Pinterest lub profil na Instagramie to za mało?

Założenie i samodzielne prowadzenie własnej strony www, czy ma to być blog czy sklep czy serwis łączący galerię z opcją sklepu i blogiem, nie jest tak skomplikowane jak mogłoby się wydawać. Oczywiście: wybór serwera, zakup domeny, opłaty, pozycjonowanie, SEO, płatności – przy tym wszystkim wybór szablonu to najmniejszy problem. Ale spokojnie! Wszystko jest dla ludzi. Przy odrobinie poświęconego czasu, bo chęci już mamy, każdy da radę ogarnąć ten temat. A jeśli połączymy siły będzie jeszcze łatwiej.

Nie gwarantujemy, że po tych warsztatach zostaniesz gwiazdą Internetów ale z pewnością damy ci nowe możliwości do rozwoju swojej pasji i pójścia krok do przodu.

Zatem jeśli chciałbyś założyć galerię online, sklep internetowy lub eksperckiego bloga z rozbudowaną galerią – przyjdź na szkolenie do IKM 25. listopada na 10.00.

Na KaWę zaprasza Sebastian Łubik – założyciel serwisu DailyWeb.pl.
Koszt 50 zł
Ilość miejsc ograniczona, Zapisy na wydarzenie już wystartowały! Dostępne pod adresem ➡http://www.tworzeniewwwikm.evenea.pl/

Miejsce: Instytut Kultury Miejskiej, sień

IKM Miasto Gdańsk

Get Adobe Flash player

_Nasi trenerzy

anm_druk

Ministerstwo Kultury
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
2014 Akademia Nowych Mediów