_Justyna Łukasik

Doświadczenie w pracy marketingowca i PR-owca zdobywała w sopockiej Ergo Hestii. Pięć lat temu postanowiła założyć własną firmę Warsztat PR, która świadczy usługi z zakresu marketingu, public relations, a w szczególności, zajmuje się mediami społecznościowymi.
Interesuje ją proces powstawania trendów, o czym pisze dla magazynu Trendy Art of Living. W kwartalniku Nowe Media publikowała także cykl artykułów związanych z rosnącą siłą przekazu graficznego w Internecie.
Reklamą na Facebook’u zajmuje się nie tylko od strony praktycznej, projektując i realizując kampanie dla dużych firm czy instytucji kultury. Jest także autorką cyklu szkoleń e-learningowych oraz trenerem w e-edu.pl. Warsztat PR jest także członkiem Rady Pracodawców Wydziału Zarządzania Wyższej Szkoły Ekologii i Zarządzania w Warszawie.

Dla Akademii Nowych Mediów Justyna zgodziła się poprowadzić zajęcia dotyczące planowania kampanii reklamowej na Facebook’u. Zajęcia odbędą się w ramach kompleksowego kursu “Social media w instytucji kultury!”.

IKM Miasto Gdańsk

Get Adobe Flash player

_Nasi trenerzy

anm_druk

Ministerstwo Kultury
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
2014 Akademia Nowych Mediów