_Dominika Ringwelska

Dominika Ringwelska
Nauczycielka języka polskiego i wiedzy o kulturze. Obecnie pracuja jako konsultant edukacji polonistycznej  i kulturalno-artystycznej w Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku. Podczas szkoleń wykorzystuje metody, techniki, które pozwalają wyjść poza granice i schematy w odczytywaniu tekstów kultury. Stara się pokazać, że dzieci w każdym wieku, mogą być wyjątkowymi odbiorcami sztuki i literatury. Dlatego nakłania instytucje kultury do otwartości.
Dominika dla Instytutu Kultury Miejskiej poprowadzi szkolenie: “Uczeń i nauczyciel w instytucji kultury – wykorzystanie zasobów cyfrowych do opracowania atrakcyjnych materiałów edukacyjnych.”
Szkolenie odbędzie się w dniu 11. kwietnia 2019 roku w ramach kompleksowego kursu “Kurator kolekcji online”
Opis szkolenia
Celem szkolenia jest przedstawienie technik i metod pomagających w projektowaniu materiałów, kart pracy, map mentalnych i wizualnych w oparciu o zasoby cyfrowe  różnorodnych instytucji kultury. Uczestnicy dowiedzą się, jak stworzyć materiały, by były one wsparciem dla nauczyciela i ucznia. Ich merytoryczna wartość, oparta o podstawy programowe, zostanie ukazana w nieszablonowej formie. Udział w pracy warsztatowej przyniesie uczestnikom wiele inspiracji i cennych wskazówek.
Na szkolenie obowiązują zapisy: kuratorkolekcjionline.evenea.pl 
IKM Miasto Gdańsk

Get Adobe Flash player

_Nasi trenerzy

anm_druk

Ministerstwo Kultury
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
2014 Akademia Nowych Mediów