_ZAKOŃCZONE – Jak napisać specyfikację aplikacji mobilnej i strony internetowej – warsztat

Photo by Helloquence on Unsplash

ZAKOŃCZONE – Jak napisać specyfikację aplikacji mobilnej i strony internetowej – warsztat

Strony internetowe, interaktywne eksponaty i aplikacje mobilne na dobre stały się częścią codziennych działań każdej organizacji. Na co zwrócić uwagę składając zamówienie na takie produkty? Jak rozmawiać z branżą IT tak by obie strony się rozumiały? Co znaczą wszystkie skróty i obce terminy,  którymi wykonawcy się posługują? Odpowiedź na te i inne pytania poznamy na warsztatach. Ponadto dowiemy się jak wygląda tworzenie produktu jakim jest aplikacja i odczego zależy jej ostateczny wygląd (i cena).

Prowadzenie: Piotr Gaczkowski – Entuzjasta muzyki i automatyzacji nudnych czynności. Uwielbia tworzyć proste rozwiązania na codzienne ludzkie problemy. Chętnie dzieli się wiedzą pisząc artykuły i prowadząc kursy. W branży IT od ponad dekady. Związany z trójmiejskim Hackerspace’m. Rzadko bez okularów przeciwsłonecznych, nigdy bez słuchawek.

koszt: 40,65 + VAT = 50 zł (mozliwość zwolnienia z VATu dla osób z instytucji mogących przedstawić odpowiednie oświadczenie o możliwości zwolnienia z VATu)

kup bilet: specyfikacje.evenea.pl

pobierz oświadczenie:

Download (DOC, 28KB)

 

REGULAMIN

1. Organizatorem warsztatów jest Instytut Kultury Miejskiej z siedzibą przy ul. Długi Targ 39/40 w Gdańsku zwany dalej Organizatorem.

2. Udział w warsztatach jest płatny i wynosi 40,65 zł + VAT – wymagana jest wcześniejsza opłata przez system evenea lub rezerwacja miejsca mailowo przez adres karina.rojek@ikm.gda.pl i opłata w dniu warsztatów w siedzibie Organizatora.

3. Bilet pomniejszony o VAT – przysługuje osobom reprezentującym instytucje mogące przedstawić odpowiednie oświadczenie o możliwości zwolnienia z VATu.

4. Warsztaty odbędą się w dniu 19. czerwca 2019 w g. 10-14. w siedzibie Organizatora tj. ul. Długi Targ 39/40 w Gdańsku.

5. W warszatatach może wziąć udział maksymalnie 20 osób.

6. Organizator zastrzega sobie prawo do nieorganizacji warsztatu w przypadku nie zebrania się odpowiedniej grupy uczestników – minimum 6 osób.

7. Zapisy odbywają się za pośrednictwem systemu Evenea lub mailowo karina.rojek@ikm.gda.pl i trwają do 18. czerwca 2019 lub do wyczerpania miejsc.

8. Uczestnictwo w warsztacie jest połączone z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku każdego z Uczestników i Prowadzących w materiałach informacyjnych i promocyjnych kursu. Podczas warsztatu Organizator może przeprowadzać sesje fotograficzne i wideo. Uczestnictwo w warsztacie jest połączone z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku każdego z Uczestników i Prowadzących w materiałach informacyjnych i promocyjnych warsztatu.

9. Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Instytut Kultury Miejskiej (dalej: IKM) -samorządowa jednostka kultury z siedzibą w Gdańsku, ul. Długi Targ 39/40, 80-830 Gdańsk. Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu dokonania zgłoszenia na szkolenie organizowane przez IKM, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) RODO. Pani/ Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia realizacji szkolenia, przez okres nie dłuższy niż 3 lata od dnia wyrażenia niniejszej zgody. Przysługuje Pani/Panu m.in. prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania oraz usunięcia, jak również prawo do wycofania zgody. Szczegółowe informacje na temat uprawnień zostały opisane w polityce prywatności. Jeżeli ma Pan/Pani pytania dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych prosimy o kontakt za pomocą adresu e-mail: iodo@ikm.gda.pl lub drogą listu zwykłego na adres siedziby IKM: ul. Długi Targ 39/40, 80-830 Gdańsk. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdzie Pani/Pan tutaj: http://ikm.gda.pl/polityka-prywatnosci-ikm Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia procesu rejestracji udziału w w/w kursie.

10. Zgłoszenie wymaga podania imienia i nazwiska wszystkich osób uczestniczących w warsztatach oraz nr telefonu i/lub adresu email.

IKM Miasto Gdańsk

Get Adobe Flash player

_Nasi trenerzy

anm_druk

Ministerstwo Kultury
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
2014 Akademia Nowych Mediów