_ZAKOŃCZONE – Podstawy prawa autorskiego i działania wolnych licencji

ZAKOŃCZONE – Podstawy prawa autorskiego i działania wolnych licencji

Zgodnie z prawem i bez ograniczeń?

Podstawy prawa autorskiego i działania wolnych licencji, które Ci się przydadzą!

Choć czasem internet sprawia takie wrażenie, to nie wszystko tam wolno i nie ze wszystkiego co tam znajdziemy możemy wykorzystać swobodnie w pracy kreatywnej. Chcesz poznać podstawy prawa autorskiego, które pozwolą Ci spać spokojniej? Dowiedzieć się jak w swojej pracy wykorzystać treści na licencjach Creative Commons lub z domeny publicznej? Poznać różnice między licencjami i różnymi rodzajami treści darmowych, stockowych i wolnych? Dowiedzieć się na co zgadzasz się publikując w popularnych mediach społecznościowych – i czy w związku z tym warto prowadzić własną stronę www?
Wykorzystaj potencjał zbiorów cyfrowych nie tylko do ułatwienia sobie swojej pracy, ale również do tego by zwiększyć jej potencjalny zasięg.

Zapraszamy na szkolenie z ekspertem Kamilem Śliwowskim.

Podczas warsztatu będziemy ćwiczyć granice tzw. dozwolonego użytku, uczyć się jak wyszukiwać, rozpoznać i poprawnie używać takich zasobów jak zdjęcia, grafiki, wideo. Będziemy również rozmawiać o tym kiedy i jak licencje mogą być dla Ciebie dobrym narzędziem do publikacji własnych treści, a nawet elementem nowoczesnego modelu biznesowego.

Na warsztaty warto zabrać laptopa.

Gwarantujemy:

ekspercką wiedzę i dużo praktyki

zaświadczenie udziału w szkoleniu (Instytut Kultury Miejskiej jest instytucją szkoleniową wpisaną do RIS nr 2.22/00102/2017)

lunch

networking

 

termin: 28. września 2018, g. 9-17 w Instytucie Kultury Miejskiej, sala 209 IIp

koszt: 50 zł

zapisy od 23.08. g.12.00 https://670367-6.evenea.pl

 

Regulamin

1. Bezpłatna rezygnacja z kursu możliwa jest do dnia 24. września 2018 roku. Rezygnacja po tym terminie skutkować będzie koniecznością uiszczenia pełnej opłaty. Ewentualną rezygnację należy zgłosić mailem na adres karina.rojek@ikm.gda.pl;

2. Organizator zastrzega sobie prawo do nieorganizacji kursu w przypadku nie zebrania się odpowiedniej grupy uczestników – minimum 10 osób. Jednocześnie Organizator gwarantuje zwrot kosztów osobom, które opłacą udział w kursie.

3. Zapisy odbywają się wyłącznie za pośrednictwem systemu Evenea: (start zapisów 23. sierpnia 2018) i trwają do 28. września lub do wyczerpania miejsc.

4. Koszt udziału w szkoleniu wynosi:

A: 50 zł + 23%VAT

Istnieje możliwość uiszczenia opłaty pomniejszonej o VAT – w takim przypadku należy przesłać skan podpisanego i wypełnionego oświadczenia.

5. Uczestnictwo w kursie jest połączone z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku każdego z Uczestników, Prelegentów i Prowadzących w materiałach informacyjnych i promocyjnych kursu. Podczas kursu Organizator może przeprowadzać sesje fotograficzne i wideo. Uczestnictwo w kursie jest połączone z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku każdego z Uczestników, Prelegentów i Prowadzących w materiałach informacyjnych i promocyjnych kursu.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Instytut Kultury Miejskiej (dalej: IKM) -samorządowa jednostka kultury z siedzibą w Gdańsku, ul. Długi Targ 39/40, 80-830 Gdańsk. Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu dokonania zgłoszenia na szkolenie organizowane przez IKM, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) RODO. Pani/ Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia realizacji szkolenia, przez okres nie dłuższy niż 3 lata od dnia wyrażenia niniejszej zgody. Przysługuje Pani/Panu m.in. prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania oraz usunięcia, jak również prawo do wycofania zgody. Szczegółowe informacje na temat uprawnień zostały opisane w polityce prywatności. Jeżeli ma Pan/Pani pytania dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych prosimy o kontakt za pomocą adresu e-mail: iodo@ikm.gda.pl lub drogą listu zwykłego na adres siedziby IKM: ul. Długi Targ 39/40, 80-830 Gdańsk. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdzie Pani/Pan tutaj: http://ikm.gda.pl/polityka-prywatnosci-ikm Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia procesu rejestracji udziału w w/w kursie.

IKM Miasto Gdańsk

Get Adobe Flash player

_Nasi trenerzy

anm_druk

Ministerstwo Kultury
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
2014 Akademia Nowych Mediów