_“(NIE)bój się bloga!” – kontynuacja szkolenia – zakończone

“(NIE)bój się bloga!” – kontynuacja szkolenia – zakończone

Mamy bardzo dobrą wiadomość dla tych z Państwa, którzy bądź za późno dowiedzieli się o warsztatach dotyczących wykorzystywania blogów w edukacji, bądź zachęceni i zainteresowani tematem chcieliby go kontynuować. Planują pisać własnego bloga, mają pomysł ale brak im merytorycznych porad i wskazówek, proponujemy bezpłatne konsultacje online z naszym ekspertem dr Grzegorzem D. Stunżą.

Uczestnicy konsultacji będą pracować wspólnie nad realizacją swoich pomysłów i wdrażać je w życie pod opieką merytoryczną eksperta. Dowiecie się Państwo jak można urozmaicić pracę z młodzieżą poprzez wykorzystywanie naturalnych dla młodych ludzi środków jakimi są tzw nowe media a w szczególności blogi. Poznacie rodzaje blogów oraz ich charakterystykę. Otrzymacie Państwo wskazówki jak prowadzić bloga, jak robić to profesjonalnie i zgodnie z zasadami prawa autorskiego. Nauczą się Państwo jak angażować we wspólne pisanie blogów, jak motywować i pracować na tym polu z dziećmi.

Planujemy pracę w niewielkiej grupie po to, by każdy miał szansę na uzyskanie spersonalizowanych wskazówek i pomocy przy pracy nad własnym projektem. Zakładamy regularny kontakt uczestników z ekspertem. Metoda pracy (sposób kontaktowania, ilość spotkań) zostanie opracowana pod kątem grupy. W związku z tym, że większość konsultacji odbywać się będzie online, zapraszamy do współpracy osoby z całego regionu, również z niepełnosprawnościami.

Akademia Nowych Mediów będzie śledzić prace wszystkich uczestników. Najlepsze naszym zdaniem pomysły będziemy pokazywać i promować jako dobre praktyki.

Serdecznie zapraszamy!

Spotkanie organizacyjne: 13. listopada 2014 roku, g. 18.00 

w Instytucie Kultury Miejskiej (sień)

Ilość miejsc ograniczona, zapisy: karina.rojek@ikm.gda.pl

czas trwania: październik 2014 – czerwiec 2015.

miejsce: online

 

IKM Miasto Gdańsk

Get Adobe Flash player

_Nasi trenerzy

anm_druk

Ministerstwo Kultury
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
2014 Akademia Nowych Mediów