_KaWa – poznajmy się! 9. GRUDNIA 2017

KaWa – poznajmy się! 9. GRUDNIA 2017

KaWa to wspólna nazwa dla spotkań w niekoniecznie zobowiązującej atmosferze za to przy kawie — taka Kulturalna Wymiana.

W duchu KaWy organizujemy w IKM-ie szkolenia dla kadr kultury — poruszając bardzo różne wątki m.in. marketing w kulturze, nowe media i technologie, poszerzenie pola kultury, biznes a kultura, edukację medialną i wiele innych…
Chcielibyśmy zaprosić was wszystkich w sobotę 9. grudnia do naszej sieni w godzinach 10-15.

Porozmawiajmy o tym, co robimy i co planujemy. Macie dla nas propozycje współpracy — zapraszamy. Będziemy na was czekać.
Dodatkowo zaprosimy na wydarzenia kręcące się wokół kawy będziemy smakować i wykorzystywać. Zainteresowani? Śledźcie to wydarzenie!

Program:

10.00-12.00 cupping z Kawaną – degustacja wybranych gatunków kaw połączona z opowieściami na temat każdego z nich.

12.00-15.00 – warsztaty z samodzielnego przygotowywania peelingu z kawy (z fusów po kawie), prow. Julia Wizowska nanowosmieci.pl – warsztaty bezpłatne – można dołączyć w każdej chwili. Po zajęciach będzie można zabrać swój peeling do domu!

p.s. czy to nie dobry pomysł na prezent dla kogoś!

Podczas gdy popularne kosmetyki złuszczające naskórek zawierają plastikowe mikrogranulki, które zanieczyszczają środowisko, fusy po kawie stanowią naturalną, ekologiczną i tanią alternatywę dla drogeryjnych peelingów. Wspólnie zrobimy kilka rodzajów peelingów z fusów kawowych, odpowiednich do różnych partii ciała i zastosowań.

Przez cały czas będzie można spotkać się z osobami koordynującymi działania w ramach Obserwatorium Kultury, Medialabu Gdańsk, Marketing w Kulturze.

Do zobaczenia

Dołączcie do wydarzenia na Facebooku

Cupping

 

IKM Miasto Gdańsk

Get Adobe Flash player

_Nasi trenerzy

anm_druk

Ministerstwo Kultury
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
2014 Akademia Nowych Mediów