_ZAKOŃCZONE – Graficzne A, B, C. Canva i inne programy, krok po kroku.

ZAKOŃCZONE – Graficzne A, B, C. Canva i inne programy, krok po kroku.

Zajmujesz się promocją w swojej organizacji? Tworzysz wydarzenia na facebooku i nieustannie szukasz inspiracji? Potrzebujesz czasem zaprojektować prostą ulotkę lub plakat na potrzeby swoich wydarzeń? Organizujesz festiwal i potrzebujesz prostej strony www? Chcesz poznać osoby ze swojej branży z Trójmiasta? Przyjdź na szkolenie. Zapewniamy Kulturalną Wymianę…. i kanapki oraz mnóstwo praktycznej wiedzy do wykorzystania zaraz po wyjściu z zajęć.

Warsztat skierowany jest do pracowników instytucji kultury, organizacji pozarządowych, osób prowadzących własną działalność związaną z kulturą, blogerów i tych wszystkich osób, które chcą dowiedzieć się więcej o technologiach w kulturze, w szczególności w promocji i komunikacji.

Co planujemy:

  • zaprezentowanie bezpłatnych programów / narzędzi pomocnych w promocji.
  • praktyczną naukę samodzielnego tworzenia ulotek, plakatów, coverphoto, stron www i in. – umiejętności niezbędnych do prowadzenia efektywnej komunikacji w social media.
  • przegląd najlepszych serwisów i repozytoriów i kolekcji online oferujących bezpłatne zdjęcia, grafiki, materiały do wykorzystania w waszej pracy,

 

Czego się nauczycie:

  • korzystania z programów: Canva, Pixlr, Easelly i innych na co dzień;
  • samodzielnego tworzenia ulotek, plakatów, wizytówek, pocztówek i in. (również w wersji do druku)
  • prawidłowego tworzenia coverphoto
  • korzystania z repozytoriów i kolekcji online

 

 

Na KaWę zaprasza Monika Serafin: Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego (filologia polska) i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (Podyplomowe Studia Menedżerów Kultury). Monika zajmuje się w Instytucie Kultury Miejskiej komunikacją internetową (kanały społecznościowe, strona www i strony projektów). Organizatorka konferencji „Marketing w kulturze. Komunikacja – trendy – praktyka” (2016 i 2017). Współpracowała wcześniej z agencją interaktywną 3xW i start-upem 5pillows, gdzie koordynowała działania związane z marketingiem internetowym i promocją. Jest lokalną przewodniczką po kolekcji malarstwa monumentalnego na Zaspie oraz Stoczni Gdańskiej szlakiem kobiet. Prywatnie – zawsze uśmiechnięta miłośniczka street artu i Gdańska.

kiedy: 28. 09. 2017 rok, g. 12-17

gdzie: Instytut Kultury Miejskiej, ul. Długi Targ 39/40, s. 209 II p.

koszt: 50 zł

zapisy: grafikaabc.evenea.pl

dołącz do wydarzenia na Facebooku

#wspieramyKadryKultury #KaWa

IKM Miasto Gdańsk

Get Adobe Flash player

_Nasi trenerzy

anm_druk

Ministerstwo Kultury
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
2014 Akademia Nowych Mediów