_Biznes inspirowany Twoim produktem

Biznes inspirowany Twoim produktem

Zapraszamy na szkolenie:

kiedy: 24-25.09.2020 r. g. 17.00-20.00
gdzie: online: Clickmeeting
koszt: bezpłatne
zapisy: instytutkulturymiejskiej.clickmeeting.pl/biznes-inspirowany-twoim-produktem
UWAGA: ilość miejsc jest ograniczona. pierwszeństwo przy zapisach mają osoby z Gdańska.

 

Biznes inspirowany Twoim produktem

Dzisiejsze czasy oznaczają odmienianie słowa „zmiana” przez wszystkie przypadki. To samo słowo będzie dotyczyć strategii rozwoju Twojego produktu.

Znany pięściarz Mike Tyson powiedział kiedyś, że „każdy ma jakiś plan, dopóki ktoś mu nie przyłoży” – na podstawie różnych przykładów dowiesz się, w jaki sposób odróżnić taktykę od strategii.

Podczas spotkania dowiesz się:

  • czym jest Business Model Canvas i inne narzędzia ułatwiające dopracowywanie własnych pomysłów na biznes inspirowany Twoim produktem!
  • dlaczego zmiana jest nieunikniona
  •  w jaki sposób określać grupę docelową swoich działań (też w social mediach), a także wskazać konkretne cele do zrealizowania jej potrzeb.
  • dlaczego kreatywność jest w porządku, jak ją ćwiczyć niczym na siłowni i co o tym mówi psychologia?
  • w jaki sposób ze zmianami radziły sobie różne firmy w czasach współczesnych i co można z tego wynieść, gdy strategia się zmienia?
  • w jaki sposób za pomocą niskich budżetów wybrać i prowadzić kanał komunikacji z naszymi odbiorcami.

Szkolenie skierowane jest do osób początkujących, a także tych zainteresowanych nowymi rozwiązaniami względem swojego produktu.

Prowadzenie: Paweł Płoski Psycholog z doświadczeniem w obszarze biznesu i edukacji. Ukończył specjalizację kliniczną i zdrowia USWPS. Autor koncepcji, ćwiczeń oraz rozwiązań do nauki przedsiębiorczości dla młodzieży i dorosłych. Project Manager w Gdańskim Inkubatorze Przedsiębiorczości STARTER – koordynuje i współpracuje przy małych i międzynarodowych wydarzeniach. Współtworzył pakiety do rozwijania tzw. kompetencji przyszłości na rynku pracy, z których korzysta młodzież w całej Polsce (www.starter-pack.pl) Specjalizuje się w treningach twórczych.

 

zapisy: instytutkulturymiejskiej.clickmeeting.pl/biznes-inspirowany-twoim-produktem

UWAGA: Zgłaszając się do udziału w szkoleniu akceptują Państwo poniższy regulamin:

Regulamin

1. Szkolenie jest bezpłatne – wymagana jest wcześniejsza rejestracja w systemie clickmeeting. Ewentualną rezygnację należy zgłosić mailem na adres karina.rojek@ikm.gda.pl;

2. Szkolenie odbędzie się w dniach 24. września i 25. września 2020 roku w g. 17-20 poprzez platformę Clickmeeting.

2. Organizator (Instytut Kultury Miejskiej) zastrzega sobie prawo do nieorganizacji kursu w przypadku nie zebrania się odpowiedniej grupy uczestników – minimum 10 osób.

3. Zapisy odbywają się wyłącznie za pośrednictwem systemu Clickmeeting:

4. Uczestnictwo w kursie jest połączone z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku każdego z Uczestników, Prelegentów i Prowadzących w materiałach informacyjnych i promocyjnych kursu. Podczas kursu Organizator może przeprowadzać sesje fotograficzne i wideo. Uczestnictwo w kursie jest połączone z wyrażeniem zgody na wykorzystywanie wizerunku każdego z Uczestników, Prelegentów i Prowadzących w materiałach informacyjnych i promocyjnych kursu.

5. Ilość miejsc jest ograniczona do 25 os. Pierwszeństwo przy zapisach mają osoby z Gdańska.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) (RODO) informujemy, że:

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Instytut Kultury Miejskiej (dalej: IKM) -samorządowa jednostka kultury z siedzibą w Gdańsku, ul. Długi Targ 39/40, 80-830 Gdańsk. Informujemy, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu dokonania zgłoszenia na szkolenie organizowane przez IKM, na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) RODO. Pani/ Pana dane osobowe będą przechowywane do czasu zakończenia realizacji szkolenia, przez okres nie dłuższy niż 3 lata od dnia wyrażenia niniejszej zgody. Przysługuje Pani/Panu m.in. prawo do żądania dostępu do danych, ich sprostowania oraz usunięcia, jak również prawo do wycofania zgody. Szczegółowe informacje na temat uprawnień zostały opisane w polityce prywatności. Jeżeli ma Pan/Pani pytania dotyczące przetwarzania Pani/Pana danych osobowych prosimy o kontakt za pomocą adresu e-mail: iodo@ikm.gda.pl lub drogą listu zwykłego na adres siedziby IKM: ul. Długi Targ 39/40, 80-830 Gdańsk. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdzie Pani/Pan tutaj: http://ikm.gda.pl/polityka-prywatnosci-ikm Podanie danych jest dobrowolne, lecz niezbędne do przeprowadzenia procesu rejestracji udziału w w/w kursie.

IKM Miasto Gdańsk

Get Adobe Flash player

_Nasi trenerzy

anm_druk

Ministerstwo Kultury
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
2014 Akademia Nowych Mediów