_ZAKOŃCZONE APLIKACJE DLA KULTURY. KOMUNIKACJA, TRENDY, INSPIRACJE

ZAKOŃCZONE APLIKACJE DLA KULTURY. KOMUNIKACJA, TRENDY, INSPIRACJE

Zajmujesz się PR w swojej organizacji? Chcesz dodać do swoich postów nieco polotu i świeżości? Chcesz poznać osoby ze swojej branży? Przyjdź na szkolenie. Zapewniamy Kulturalną Wymianę…. i kanapki oraz mnóstwo praktycznej wiedzy do wykorzystania zaraz po wyjściu z zajęć.

Warsztat skierowany jest do przedstawicieli instytucji, organizacji pozarządowych, osób prowadzących własną działalność związaną z kulturą, blogerów i tych wszystkich osób, które chcą dowiedzieć się więcej o technologiach mobilnych w kulturze, w szczególności w promocji i komunikacji.

Co planujemy:

  • zaprezentowanie konkretnych aplikacji mobilnych jako narzędzi do promocji i komunikacji;
  • przedstawienie najnowszych trendów w komunikacji za pośrednictwem mediów społecznościowych;
  • praktyczną naukę samodzielnego tworzenia gifów, prostych animacji, kolaży, memów – umiejętności niezbędnych do prowadzenia efektywnej komunikacji w social media.

 

Czego się nauczycie:

  • poznacie najciekawsze aplikacje do obróbki graficznej zdjęć m. in. do samodzielnego tworzenia gifów i prostych animacji;
  • samodzielnego tworzenia kolaży, komiksów, gifów, animacji, memów;
  • jak urozmaicić komunikację w mediach społecznościowych;
  • jak wykorzystać specyfikę poszczególnych mediów i jakie materiały publikować w konkretnych kanałach.

 

 

Na KaWę zaprasza Monika Serafin: Absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego (filologia polska) i Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie (Podyplomowe Studia Menedżerów Kultury). Monika zajmuje się w Instytucie Kultury Miejskiej komunikacją internetową (kanały społecznościowe, strona www i strony projektów). Organizatorka konferencji „Marketing w kulturze. Komunikacja – trendy – praktyka” (2016 i 2017). Współpracowała wcześniej z agencją interaktywną 3xW i start-upem 5pillows, gdzie koordynowała działania związane z marketingiem internetowym i promocją. Jest lokalną przewodniczką po kolekcji malarstwa monumentalnego na Zaspie oraz Stoczni Gdańskiej szlakiem kobiet. Prywatnie – zawsze uśmiechnięta miłośniczka street artu i Gdańska.

kiedy: 14. 09. 2017 rok, g. 12-17

gdzie: Instytut Kultury Miejskiej, ul. Długi Targ 39/40, s. 209 II p.

koszt: 50 zł 

zapisy: aplikacjedlakultury.evenea.pl

dołącz do wydarzenia na Facebooku!

#KaWa #WspieramyKadryKultury

IKM Miasto Gdańsk

Get Adobe Flash player

_Nasi trenerzy

anm_druk

Ministerstwo Kultury
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
2014 Akademia Nowych Mediów