_Małgorzata Waśniowska

Dyplomowany Trener Biznesu i Konsultant z  wieloletnim doświadczeniem.

Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach oraz Wyższej Szkoły Bankowej we Wrocławiu, kierunek Trener Biznesu.

Przez kilkanaście lat związana z branżą farmaceutyczną, gdzie odpowiedzialna była m.in. za zarządzanie i szkolenie Sekcji Obsługi Reklamacji. Jako trener wewnętrzny wprowadzała standardy dotyczące procesu reklamacji w takich firmach jak: Neuca,  Silfarm, Galenica, Vita Plus Tadanco, Multi, Dolpharma, Optima Radix, Itero, Prego, Panaceum.

Od września 2013r  związana z Akademią Rozwoju Umiejętności.

Prowadzi szkolenia dla kadry menedżerskiej oraz działów obsługi klienta. Specjalizuje się w szkoleniach, coachingach i treningu w miejscu pracy dla kadry zarządzającej i specjalistycznej firm produkcyjnych.

Tworząc i realizując projekty związane z budowaniem i rozwojem zespołów  zwraca dużą uwagę na zagadnienia: motywowania, delegowania, przeprowadzania rozmów pracowniczych oraz zarządzania czasem pracy . Szczególnie jest doceniana za znajomość praktycznych aspektów motywowania, odbudowy motywacji, utrzymywania life-balance, niwelowania problemów z efektywnością osobistą.

Prowadzi szkolenia warsztatowe związane z rozwojem menedżerskim m. in. zarządzanie zespołem, rozwój umiejętności kierowniczych, komunikacja w zarządzaniu oraz asertywność szefa. Specjalizuje się w prowadzeniu spotkań moderacyjnych ze zwierzchnikami i ich pracownikami w celu wspierania ich w rozwiązywaniu trudnych sytuacji w pracy i budowania skutecznej współpracy i komunikacji pomiędzy nimi.

Jako konsultant zajmuje się także wdrażaniem  standardów profesjonalnej obsługi klienta. W pracy z klientami zachęca do przyjmowania innej perspektywy, przełamywania dotychczasowych schematów oraz podejmowania wysiłku w celu wypracowania zmian i podążania za nimi.

Łącząc wiedzę teoretyczną z doświadczeniem praktycznym przygotowała i przeprowadziła szereg programów szkoleniowych m.in dla takich firm jak:

Neuca,  Bio-chem, Vorwerk Polska, Oriflame, PGNiG, Urząd Marszałkowski w Poznaniu, Gmina Polkowice, Polska Spółka Gazownictwa, Tauron Obsługa Klienta, Philips Lighting, ZMP Biegun, Verpa, Jastrzebska Spółka Węglowa.

Dla Akademii Nowych Mediów w ramach Kulturalnej Wymiany poprowadzi szkolenie p “Efektywna burza pomysłów – jak ją poprowadzić?”. Szkolenie skierowane do osób pracujących w sektorze kultury. Zapraszamy! Więcej o szkoleniu i informacje o zapisach – klik.

IKM Miasto Gdańsk

Get Adobe Flash player

_Nasi trenerzy

anm_druk

Ministerstwo Kultury
Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
2014 Akademia Nowych Mediów